Idź do kina. Przedstaw swoją firmę

Makro_Sala 2 ujęcie

„Magia kina” – dzięki niej filmy prezentowane na dużym ekranie bawią, wzruszają, czasem prowokują, często są powodem do dyskusji. Kino jest symbolem zmian i rozwoju, podąża za nowymi technologiami, ale jednocześnie staje się przestrzenią nie tylko do oglądania filmów. Oto siedem powodów, które czarno na białym pokazują, ile może zyskać firma, jeśli zdecyduje się na wykorzystanie przestrzeni kinowej.

1. Duży ekran

Minęła era telefonów z wyświetlaczem, w którym ledwo co widzimy cztery linijki tekstu – dzisiejsze smartfony są już prawdziwymi komputerami. Nie zadowalamy się już małymi ekranami telewizorów, decydując się na coraz większe plazmy na ścianie. Dlaczego więc mielibyśmy się ograniczać do rzutnika i mizernej ściany, skoro naszą prezentację czy film możemy pokazać na wielkim ekranie? Wiąże się to z drugim punktem, a mianowicie:

2. Wysoka jakość

…jeśli tylko zadbamy o to, żeby nasze pliki mały dostatecznie dobry format – na widzach zrobimy o wiele większe wrażenie. Wyobraź sobie, że Twoja firma zwiększyła zyski w danym miesiącu, w stosunku do zeszłego roku, o 40%. Mówiąc o tym w sali konferencyjnej i pokazując słupki statystyk w tabelce – ktoś zapewne skupi na tym jakąś uwagę. Ale wyobraź teraz sobie, że ten sam słupek w tabelce pokazujesz na ogromnym, kinowym ekranie, dodając do tego dźwięk, który wypełnia całą salę – robi wrażenie, prawda?

3. Doskonały dźwięk

Kino to miejsce, w którym prezentuje się zarówno filmy romantyczne z muzyką ckliwą i sentymentalną, jak i filmy wojenne, w których każdy wystrzał, każda bomba i każdy krzyk jest odczuwalny każdym fragmentem ciała. Dźwięk w filmie jest jednym z ważniejszych elementów, dlatego dźwięk w kinie – musi być dopieszczony do ostatniej nutki. W swojej prezentacji masz zawarte elementy muzyczne? A może chcesz zaprezentować krótki filmik, który idealnie wkomponuje się w prelekcję? Zadbaj o to, żeby dźwięk nie opierał się tylko na głośnikach z laptopa.

4. Wygodne fotele

Masz do wysłuchania 3-godzinne wystąpienie – szalenie ciekawe, niezwykle pasjonujące, inspirujące i innowacyjne. Po jakim czasie drewniane krzesła, nawet z doskonałym, miękkim podbiciem, będą Ci przeszkadzać? Po trzydziestu minutach? Może dopiero po godzinie? Kino pod tym względem jest zupełnie inne – mało który film trwa krócej niż półtorej godziny, dlatego już na etapie projektowania sal trzeba mieć na uwadze wygodne fotele, z miejscem na rozprostowanie nóg, gwarantujące komfort. Kinu niestraszne są zarówno krótkie, jak i długie wystąpienia.

5. Dobra lokalizacja

Kina sieci Multikino umiejscowione są w większych miastach – albo w okolicach centrum, albo w delikatnym oddaleniu, ale z doskonałym dojazdem. Nikt nie będzie miał problemu ani z zaparkowaniem swoim samochodem, ani z dotarciem na miejsce komunikacją publiczną – ponadto Multikina w Polsce są obiektami tak znanymi, że każdy w danym mieście jest nam w stanie wskazać odpowiedni kierunek.

6. Szeroki wybór sal i kin

Kina w największych miastach posiadają nawet do 12 sal o różnej wielkości. Możesz zatem idealnie dopasować ich wielkość w zależności od Twoich potrzeb. Wynajmując całe kino, z pewnością należy docenić możliwość przeprowadzenia w jednym czasie siedmiu bądź więcej prelekcji, wystąpień czy spotkań. Multikino ponadto umożliwia relację na żywo nawet do 20 miast co oznacza, że możesz dotrzeć ze swoim przekazem nawet do 7000 klientów lub pracowników w całej Polsce.

7. Magia kina

Powtarzam początek – bo trudno temu zaprzeczyć. Kino kojarzy się pozytywnie – nawet jeśli jest to spotkanie biznesowe, ale odbywa się w przestrzeni kinowej, to od razu na tym zyskuje. Prezes staje się Donem Corleone z „Ojca Chrzestnego”, uczestnik może czerpać radość niczym bohater „Forrest Gump”, wspólnie z zespołem można zbliżać się do celu niczym Drużyna Pierścienia, a siedem plusów brzmi jak „Siedem” Finchera – choć nasza lista ma zdecydowanie bardziej przyjemną fabułę i pozytywniejsze zakończenie, to każdy z pewnością może poczuć się u nas jak Brad Pitt i Morgan Freeman.

Zdjęcie: Gala z okazji 20-lecia Makro w Polsce transmisja z Multikino Złote Tarasy do 18 kin sieci Multikino.