Cennik

Wybierz jeden z naszych pakietów,
bądź zapytaj o ofertę „szytą na miarę” Twoich potrzeb.

Pakiet konferencyjny

29 zł netto/os*

Lokalizacja: A - 49 zł netto; B – 29 zł netto, C – 19 zł netto/osoba

Sala kinowa

do 10 h
pon-pt w godz. 8-18

Projektor

+ 2 mikrofony
łącze 10 MB/s

Pakiet all in

99 zł netto/os*

Lokalizacja: A - 135 zł netto; B – 99 zł netto, C – 79 zł netto/osoba

Sala kinowa

do 10 h
pon-pt w godz. 8-18

Projektor

+ 2 mikrofony
łącze 10 MB/s

Przerwa kawowa

+ lunch

Pakiet biznesowy

49 zł netto/os*

Lokalizacja: A - 69 zł netto; B – 49 zł netto, C – 39 zł netto/osoba

Sala kinowa

do 5 h
pon-pt w godz. 8-18

Projektor

+ 2 mikrofony
łącze 10 MB/s

Przerwa kawowa

Pakiet filmowy

35 zł netto/os*

Lokalizacja: A - 40 zł netto; B – 35 zł netto, C – 30 zł netto/osoba

Sala kinowa

do 5 h łącznie z filmem
pon-czw w godz. 8-18

Projektor

+ 2 mikrofony
łącze 10 MB/s

Pokaz filmowy 2d

z bieżącego repertuaru

50 zł netto/os*

Lokalizacja: A - 55 zł netto; B – 50 zł netto, C – 45 zł netto/osoba

Sala kinowa

do 4 h łącznie z filmem
pon-czw w godz. 8-18

Projektor

+ 2 mikrofony
łącze 10 MB/s

Pokaz inspirującego filmu

1 z 5 do wyboru

Pakiet Transmisja

10 zł netto/os*

Dodaj do każdego z Pakietów, aby zorganizować transmisję na żywo. Cena przy minimum 1000 uczestnikach

Transmisja

do 5 h transmisji
+ przygotowania

Sprzęt nadawczy i odbiorczy

Podstawowy sprzęt nadawczy i odbiorczy

Oświetlenie planu

Podstawowe oświetlenie planu

*Ceny dla minimum 100 osób.

Legenda

Kategoria A

Warszawa Złote Tarasy

Kategoria B

Warszawa Ursynów, Wola, Targówek, Wrocław, Poznan, Kraków, Trójmiasto, Katowice, Bydgoszcz, Pruszków

Kategoria C

Elblag, Koszalin, Kielce, Lublin, Łódz, Olsztyn,Radom, Rzeszów, Rybnik, Szczecin, Słupsk, Tychy, Włocławek, Zabrze

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami:

Konferencje w całej Polsce oraz Warszawie:

Bogusia Sławińska

Kierownik Działu Sprzedaży Korporacyjnej
konferencje@multikinomedia.pl
tel. +48 513 111 868

Konferencje w Warszawie:

Targówek

Agnieszka Rosłon
tel. 513 111 861
agnieszka.roslon@multikinomedia.pl

Ursynów

Ilona Sieczkowska
tel. 22 201 17 00, 513 111 988
ilona.sieczkowska@multikinomedia.pl

Wola Park

Natalia Narowska
tel. 22 462 83 00
natalia.narowska@multikinomedia.pl

Złote Tarasy

Dział Organizacji Imprez
events.zlotetarasy@multikino.pl

Aneta Jaskólska
tel. 513 111 966

Konferencje w pozostałych miastach:

Bydgoszcz

Karol Szukaj
tel. 513 111 957
karol.szukaj@multikinomedia.pl

Zabrze, Rybnik

Arleta Chodur
tel. 519 520 979
arleta.chodur@multikinomedia.pl

Elbląg

Joanna Orłowska
tel. 797 025 423
joanna.orlowska@multikinomedia.pl

Gdańsk, Sopot

Agata Nosek
tel. 513 111 952
agata.nosek@multikinomedia.pl

Gdynia, Rumia

Daniel Kuleszo
tel. 513 111 857
daniel.kuleszo@multikinomedia.pl

Katowice, Jaworzno, Czechowice- Dziedzice

Michał Machel
tel. 513 111 978
michal.machel@multikinomedia.pl

Kielce

Agnieszka Osóbka
tel. 519 520 927
agnieszka.osobka@multikinomedia.pl

Koszalin

Paweł Łój
tel. 513 111 866
pawel.loj@multikinomedia.pl

Kraków

Jolanta Smoszna
tel. 513 111 901
jolanta.smoszna@multikinomedia.pl

Lublin

Magdalena Terlecka
tel. 513 111 969
magdalena.terlecka@multikinomedia.pl

Łódź

Martyna Pawłowska
tel. 513 111 879
martyna.pawlowska@multikinomedia.pl

Olsztyn

Dagmara Opalach
tel. 797 025 428
dagmara.opalach@multikinomedia.pl

Poznań

Michał Fortowski
tel. 797 025 429
michal.fortowski@multikinomedia.pl

Radom

Agnieszka Chylak
tel. 797 025 413
agnieszka.chylak@multikino.pl

Rzeszów

Milena Cieloch
tel. 797 025 430
milena.cieloch@multikinomedia.pl

Słupsk

Bartosz Kosidło
tel. 519 520 972
bartosz.kosidlo@multikinomedia.pl

Szczecin

Bartosz Szostak
tel. 513 111 956
bartosz.szostak@multikinomedia.pl

Włocławek

Karolina Czerniak
tel. 513 111 922
karolina.czerniak@multikino.pl

Wrocław

Joanna Sochala
tel. 513 111 954
joanna.sochala@multikinomedia.pl

TYCHY

Ewa Bacheń
tel. 516 868 280
ewa.bachen@multikinomedia.pl