Zapytaj o wycenę Twojej konferencji

Bogusia Sławińska

Kierownik Działu  Sprzedaży Korporacyjnej
konferencje@multikinomedia.pl

tel. +48 513 111 868,

Dane firmy

Multikino Media Sp. z o.o., ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, NIP: 6762150965
Przewozy do Niemiec

Konferencje w wybranych miastach, kinach:

Warszawa

Targówek

Agnieszka Rosłon
tel. 513 111 861
agnieszka.roslon@multikinomedia.pl

Ursynów

Ilona Sieczkowska
tel. 22 201 17 00, 513 111 988
ilona.sieczkowska@multikinomedia.pl

Wola Park

Piotr Szuliński
tel. 519 520 986

piotr.szulinski@multikinomedia.pl

Złote Tarasy

Dział Organizacji Imprez
events.zlotetarasy@multikino.pl

Aneta Jaskólska
tel. 513 111 966

Pozostałe miasta

Bydgoszcz

Karol Szukaj
tel. 513 111 957
karol.szukaj@multikinomedia.pl

Zabrze, Rybnik

Piotr Leoniuk
tel. 519 520 979

piotr.leoniuk@multikinomedia.pl

Elbląg

Joanna Orłowska
tel. 797 025 423
joanna.orlowska@multikinomedia.pl

Gdańsk

Daniel Kuleszo
tel. 513 111 857
daniel.kuleszo@multikinomedia.pl

Sopot, Rumia

Daniel Kuleszo
tel. 513 111 857
daniel.kuleszo@multikinomedia.pl

Katowice, Jaworzno, Czechowice-Dziedzice

Michał Machel
tel. 513 111 978
michal.machel@multikinomedia.pl

Kielce

Łukasz Pindral
tel. 502126176
lukasz.pindral@multikinomedia.pl

Koszalin

Paweł Łój
tel. 513 111 866
pawel.loj@multikinomedia.pl

Kraków

Jolanta Smoszna
tel. 513 111 901
jolanta.smoszna@multikinomedia.pl

Lublin

Magdalena Terlecka
tel. 513 111 969
magdalena.terlecka@multikinomedia.pl

Łódź

Rafał Półtorak
tel. 513 111 879
rafal.poltorak@multikinomedia.pl

Olsztyn

Dagmara Opalach
tel. 797 025 428
dagmara.opalach@multikinomedia.pl

Poznań

Piotr Baszyński
tel. 797 025 406
piotr.baszynski@multikinomedia.pl

Radom

Agnieszka Chylak
tel. 797 025 413
agnieszka.chylak@multikino.pl

Rzeszów

Milena Pachoł
tel. 797 025 430
milena.pachol@multikinomedia.pl

Słupsk

Paulina Wiatrowicz
tel. 519 520 972
paulina.wiatrowicz@multikinomedia.pl

Szczecin

Joanna Tomczak
tel. 513 111 956
joanna.tomczak@multikinomedia.pl

Włocławek

Aleksandra Sargalska
tel. 513 111 913
aleksandra.sargalska@multikino.pl

Wrocław

Joanna Sochala
tel. 513 111 954
joanna.sochala@multikinomedia.pl

Tychy

Manuela Giel
tel. 516 868 280
manuela.giel@multikinomedia.pl

Pruszków

Kinga Lendzioszek
tel. 513 111 871
kinga.lendzioszek@multikinomedia.pl