Konferencja jednocześnie w 15 kinach sieci Multikino

zlote12

6 listopada 2012 r. broker reklamowy Multikino Media, dla swojego klienta zorganizował w Multikinie Złote Tarasy konferencję transmitowaną na żywo do 14 miast na terenie Polski.

Konferencja odbyła się w 15 kinach sieci Multikino. Była to największa z dotychczas organizowanych przez brokera Multikino Media konferencji wykorzystujących transmisje internetowe.

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii, wykład prowadzącego konferencję mogło zobaczyć na żywo prawie 6000 osób w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Słupsku, Szczecinie, Rzeszowie, Włocławku, Wrocławiu oraz Zabrzu.

Po zakończeniu transmisji wykładu na uczestników spotkania czekała dodatkowa atrakcja w postaci projekcji filmu o agencie Jamesie Bondzie – „Skyfall”.

Transmisja konferencji na żywo  jest rozwiązaniem, które umożliwia dotarcie z aktualną ofertą do dużej grupy klientów w całej Polsce bez konieczności ponoszenia kosztów dojazdu i noclegu dla uczestników wydarzenia. Ponadto znajdująca się w naszej ofercie projekcja dowolnego filmu jest dodatkową zachętą do skorzystania z zaproszenia, a zarazem gwarantem wysokiej frekwencji – dodaje Mariusz Spisz, Prezes Zarządu Multikino Media.